Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/klient.dhosting.pl/k4art/lp.info.pl/public_html/oferta.php on line 5
Praca PRACOWNIK PRODUKCJI L.&P. Sp. z o.o. Agencja Zatrudnienia

ZNAJDŹ PRACĘ

PRACOWNIK PRODUKCJI

Miejsce pracy: Żory
Nr ref.PP/04/2019

Oferta dotyczy pracy tymczasowej z możliwością nawiązania długofalowej współpracy.

Zakres obowiązków:
- Obsługa maszyn na linii produkcyjnej;
- Pakowanie produktów;
- Dbałość o porządek w miejscu pracy.

Wymagania:
- Mile widziane doświadczenie w pracy o podobnym charakterze;
- Zdolności manualne;
- Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.

Oferujemy:
- Zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę tymczasową;
- Atrakcyjne wynagrodzenie (stała stawka plus premia dla zaangażowanych pracowników);
- Możliwość przyuczenia do pracy na ww. stanowisku;
- Dla najbardziej efektywnych i sumiennych pracowników możliwość podjęcia stałego zatrudnienia bezpośrednio u Klienta.

Aplikacje prosimy kierować na adres: rekrutacja@lp.info.pl
44-300 Wodzisław Śląski ul. Płk. ks. W. Kubsza 27 tel. 32 414 74 04

Kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Kandydatów rejestrujemy w naszej bazie, nie zwracamy dokumentów.

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych i na wykorzystanie ich w obecnym procesie rekrutacji prowadzonym przez L&P Sp. z o. o. zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.) Oświadczam, że jestem świadomy(a) przysługującego mi prawa do dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany lub usunięcia a także dobrowolności ich podania.”

Jeśli chciałby Pan / chciałaby Pani wziąć udział w kolejnych procesach rekrutacyjnych prosimy o dołączenie do swoich dokumentów aplikacyjnych poniżej zgody:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych i na wykorzystanie ich w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez L&P Sp. z o. o. zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.) Oświadczam, że jestem świadomy(a) przysługującego mi prawa do dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany lub usunięcia a także dobrowolności ich podania.”