ZNAJDŹ PRACĘ

Praca na kolei z przeszkoleniem

Miejsce pracy: ŚLĄSK
Nr ref.PKP/01/2024

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie prac na bocznicy kolejowej;
  • Wycinka zbędnej roślinności i inne prace pomocnicze związane z utrzymaniem linii kolejowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe;
  • Doświadczenie zawodowe w pracy o podobnym charakterze mile widziane;
  • Sumienność, dokładność i motywacja do pracy;
  • Dobry stan zdrowia - pozwalający na wykonywanie zawodu.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • Możliwość wzięcia udziału w szkoleniu zawodowym na stanowisko manewrowego;
  • Zatrudnienie w branży z atrakcyjną ścieżką awansów;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podniesienia kwalifikacji.
Aplikacje prosimy kierować na adres: rekrutacja@lp.info.pl
44-300 Wodzisław Śląski ul. Płk. ks. W. Kubsza 27 tel. 32 414 74 04

Kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Kandydatów rejestrujemy w naszej bazie, nie zwracamy dokumentów.

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych i na wykorzystanie ich w obecnym procesie rekrutacji prowadzonym przez L&P Sp. z o. o. zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.) Oświadczam, że jestem świadomy(a) przysługującego mi prawa do dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany lub usunięcia a także dobrowolności ich podania.”

Jeśli chciałby Pan / chciałaby Pani wziąć udział w kolejnych procesach rekrutacyjnych prosimy o dołączenie do swoich dokumentów aplikacyjnych poniżej zgody:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych i na wykorzystanie ich w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez L&P Sp. z o. o. zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.) Oświadczam, że jestem świadomy(a) przysługującego mi prawa do dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany lub usunięcia a także dobrowolności ich podania.”